ASAYİŞ

19 Yaşındaki Kız Sokak Ortasında Kafasından Vurularak Katledildi!

19 yaşındaki Asiye Atalay sokak ortasında başından silahla vurularak öldürüldü. Genç kadının vurulduğu o anlar mahalle sakinleri tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Atalay'ın sosyal medya hesabında 'Belki Başka Hayatta' mesajı dikkat çekti.

19 Yaşındaki Kız Sokak Ortasında Kafasından Vurularak Katledildi!

Asiye Atalay, Esenler'de yaşıyordu. İddiaya göre Atalay'ın saplantılı bir kişi tarafından rahatsız ediliyordu. O kişi, dün Asiye Atalay'ın yolunu kesti. İkili arasında bir süre tartışma yaşandı. Silahını çeken saldırgan, kaçmaya çalışan Asiye Atalay'ı silahla başından vurdu. 19 yaşındaki genç kadın hayatını kaybetti. 

Asiye Atalay'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olaydan sonra koşarak kaçan saldırgansa aranıyor. Asiye Atalay'ın sosyal medyadaki 'Belki Başka Hayatta' yazılı paylaşımı da dikkat çekti.

Saldırı anları kaydedildi

Saldırı anları çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde saldırganın Asiye Atalay'a yaklaşıyor ve genç kadının başına hedef alıp ateş ettikten sonra Asiye Atalay yere yığıllıyor. Olayın ardından saldırgan koşarak uzaklaşıyor.

Furkan CengizFurkan Cengiz