ASAYİŞ

Adıyaman'da Kahramanmaraşlı öğrencilere Doç. Dr. Mustafa Koç'tan tekme tokat saldırı

Adıyaman'da Usulsüzlüğe itiraz eden Kahramanmaraşlı öğrencilere Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Koç ve kalabalık bir öğrenci grubu tekme tokat saldırdı.

Adıyaman'da Kahramanmaraşlı öğrencilere Doç. Dr. Mustafa Koç'tan tekme tokat saldırı

Adıyaman Üniversitesi BEYSO sınavlarına giren Kahramanmaraşlı kafile Usulsüzlüğe itiraz edince Sınavı yöneten Doç. Dr. Mustafa Koç ve öğrencilerin saldırısına uğradı. Bir çok Kahramanmaraşlı öğrenci darp edildi. Gündüz sınava giren öğrenciler akşam yapılan sınavda usulsüzlük tesbit ettiler ve akşam testlerinde öğrencilere avantaj sağlanmasına itiraz ettiler. İtirazları kabul edilmeyen öğrenciler akşam sınava giren gruba avantaj sağlanmasına itirazlara devam edince Adıyaman Üniversitesi BEYSO Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Koç, beraberinde ki bazı hoca ve Adıyaman Üniversitesi son sınıf öğrencilerinin tekme tokat saldırısına uğradılar.

Doç. Dr. Mustafa Koç öğrencilere tekme tokat saldırdı.

Adıyaman Üniversitesi BEYSO Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Koç'un Kahramanmaraşlı öğrencilere tekme tokat saldırısı orada bulunan bazı öğrenciler tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Video da hocalar ve öğrenciler usulsüzlük itirazı yapan Kahramanmaraşlı öğrencilere saldırıyor.