SPOR
Giriş Tarihi : 28-02-2021 23:04   Güncelleme : 28-02-2021 23:04

Ak Parti İlçe Başkanı Tıraş, Elbistanspor'un kamp masrafını karşıladı!

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Elbistanspor'a jest. Ak Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, Elbistanspor'u Alanya'ya kampa gönderiyor.

Ak Parti İlçe Başkanı Tıraş, Elbistanspor'un kamp masrafını karşıladı!

İşte Elbistanspor'un açıklaması;

Bu gün Elbistan ilçe stadındaki antremanımızda, Elbistan Ak Parti İlçe başkanımız Ahmet TIRAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretimize gelerek hoş bir sürpriz yaptılar bu güzel ziyarette Başkanınız TIRAŞ futbolcularımıza Lig öncesi motivasyon için güzel bir Jest yaparak Bir Hafta ‘’Alanya First Class Hotel’’de konaklama ve kamp hediye ederek her şartta ve koşulda Elbistan Spor’un yanında olduklarını bir kez daha dile getirdiler 3. Lig yolunda ‘’#Aslayalnızyürümeyeceksin‘’ sloganımıza destek vererek, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Bakanımız MAHİR ÜNAL ile İlçe Teşkilatımız her zaman yanınızda yürüyeceğiz sözleriyle bir kez daha yanımızda olduklarını gösterdiler.

Bu gün kulübümüze yaptıkları hoş sürpriz ve otel Jestlerinden dolayı Sn. Bakanınız Mahir Ünal’a, Ak Parti Elbistan ilçe Başkanı Ahmet Tıraş ve İlçe yönetimine Elbistan Spor Kulübümüz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.