GÜNDEM

Alanya Maraş’der’den Hokey Takımımıza Destek!

Alanya da yapılan Türkiye Hokey Süper Lig maçlarına katılan Kahramanmaraş takımımız Alanya KahramanMaraşlılar Derneği Başkanı Orhan Maraşlıoğlu’nun misafiri oldular.

Alanya Maraş’der’den Hokey Takımımıza Destek!

08-12 Kasım 2020 tarihleri arasında Antalya'nın Alanya ilçesinde, Türkiye Hokey Erkekler Süper lig maçları için Antalya da olan ekibimize Alanya Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Orhan Maraşlıoğlu’dan büyük moral. Süper Ligde şehrimizi temsil eden Kahramanmaraş Hokey takımımız Alanya da bulunan Kahramanmaraş yemekleri restoranı Maraşlıoğlu’nda misafir oldular.

Maraşlıoğlu, Türkoğlu Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş, Kahramanmaraş Hokey Süper Lig takımımızın Alanya da oynadığı maçlar için takımımıza büyük destekte bulunmuşlar. Bizlerde ekibimizin Alanya’ya geldiğini öğrendik ve değerli Başkanımız Osman Okumuş ile de görüştük. Huzeyfe hocamız ve ekibimizi de seve seve misafir ettik. Şehrimizi başarıyla temsil eden Kahramanmaraş Hokey takımımıza ve destek olan herkese teşekkürler. Bizler de burada takımımızın kendi evinde hissetmesine vesile olmaya çalıştık. Yürekten başarılar diliyorum”dedi.