GÜNDEM

Alper Polat, Turgut Özal'ın Koruma Polisinin Oğlu Çıktı!

Polis Memuru Barış Göl'ü şehit eden Muhammet Karataş'ı durduran Alper Polat, meğer merhum Turgut Özal'ın Koruma Polisi merhum Necip Polat’ın oğluymuş.

Alper Polat, Turgut Özal'ın Koruma Polisinin Oğlu Çıktı!

Kahramanmaraş'ta yaşanan bir Polis memurunu yaralayıp bir diğer Polis Memuru Barış Göl'ü şehit eden Muhammet Karataş'ı vurarak durduran Alper Polat, polis çocuğu çıktı. Kahramanmaraşta kahraman ilan edilen Alper Polat, Türkiye Cumhuriyeti 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın yakın koruma polisi merhum Polis Memuru Necip Polat’ın oğlu olduğu öğrenildi. Cumhurbaşkanlığı koruma polisi merhum Necip Polat’ın 1996 yılında trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi. 

BABASINA SÖZ ETMİŞ! 

Katili vurarak durduran ve belki de başkalarının da hayatını kurtaran Silah Bayisi Alper Polat'ın Babasına aşık bir yiğit olduğu ve mert bir polisin oğlu olduğu öğrenildi. Sosyal medya hesaplarında "Babam, yolun yolumdur. Bana bıraktığın adamlıktan asla şaşmayacağım. Mekanın cennet olsun" mesajı da Alper Polat'ın babasının oğlu olduğu ve Babasının mirasına ve Devlet aşkına sonuna kadar sahip çıktığı yorumu yapıldı.