GÜNDEM

Atatürk için saygı duruşuna geçmedi, esnaftan dayak yedi

Dün Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefat ettiği saat olan 9'u 5 geçe ülke genelinde sirenler çaldı ve bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Kapalıçarşı'da yapılan saygı duruşu sırasında yürümeye devam eden bir kişi çevredekiler tarafından dayak yedi.

Atatürk için saygı duruşuna geçmedi, esnaftan dayak yedi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıl dönümü, yurdun dört bir düzenlenen çeşitli törenlerle anıldı. Ata'nın hayatını kaybettiği saat olan 9'u 5 geçe sirenler çaldı, vatandaşlar saygı duruşuna geçti.

YÜRÜMEYE DEVAM EDİNCE TEPKİ ÇEKTİ

Kapalıçarşı'da da esnaflar dükkanlarının önünde saygı duruşunda bulunurken, bir kişinin çarşıda yürümeye devam ettiği görüldü. Şahıs bu esnada çevredekiler tarafından saldırıya uğradı.

Atatürk'ün hayatını kaybettiği saat olan 9'u 5 geçe vatandaşlar saygı duruşunda bulunurken, tarihi Kapalıçarşı'da istenmeyen bir görüntü meydana geldi.

Esnaflar dükkanlarının önünde saygı duruşunda bulunurken, bir kişinin çarşıda yürüdüğü görüldü. Şahıs bu esnada çevredekiler tarafından saldırıya uğradı.

Kendisine yapılan "Beklesene" uyarısına, "Ne bekleyeceğim?" diyerek tepki gösteren kişinin darp edildiği anlar, bir başka vatandaş tarafından kaydedildi.