GÜNDEM

Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir? Azra Gülendam Haytaoğlu nereli, kaç yaşındaydı? Neden Öldürüldü?

Günlerdir haber alınamayan Azra Gülendam Haytaoğlu'nun bugün cesedine ulaşıldı. Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen ve günlerdir aranan genç kızın tecavüze uğrayıp katledildiği daha sonra cesedinin 5 parçaya bölündüğü ortaya çıktı. Peki Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte vahşice öldürülen genç kız hakkında merak edilenler.

Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir? Azra Gülendam Haytaoğlu nereli, kaç yaşındaydı? Neden Öldürüldü?

Antalya’da kaybolan ve kendisinden 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu henüz 21 yaşındaydı. Bir emlakçı tarafından tecavüze uğradıktan sonra vahşice öldürülen Azra Gülendam Haytaoğlu, Antalya’da üniversite öğrencisiydi.

Azra Gülendam Haytaoğlu 21 yaşında ve Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde okuyordu.

Cansız bedenine bu sabah ulaşılan Azra Gülendam Haytaoğlu, Antalya’da ablasıyla birlikte yaşıyordu. korkunç bir cinayete kurban giden genç kızın ailesinin Adana’da yaşadığı öğrenildi.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğan Azra Gülendam Haytaoğlu, üniversite öğrenimi için geldiği Antalya’da ablasıyla birlikte yaşıyordu.

TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRMÜŞ ARDINDAN 5 PARÇAYA BÖLMÜŞ!

Antalya’da 5 gündür haber alınamayan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (21) vahşice katledilmiş olarak bulundu. Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı Mustafa Murat Ayhan gözaltına alındı.

Genç kızın davet edildiği bir emlakçının evinde öldürüldüğü ortaya çıktı. Şahsın evinin sokağındaki kameralarda yapılan incelemelerde bu buluşmadan bir süre sonra valiz taşıdığı ortaya çıktı.

Bunun üzerine şüpheli gözaltına alındı. Çapraz sorgu sonrası Katil Mustafa Murat Ayhan, genç kızı boğarak öldürdüğünü anlattı.

Genç kızı öldüren katil Mustafa Murat Ayhan’ın ünlü bir emlakçı olduğu öğrenildi. Ayhan’ın genç kız ile birlikte önce alkol içtiği, ardından tecavüz ettiği ve öldürerek vücudunu 5 parçaya bölerek bavula koyduğu öğrenildi.

 

Antalya Kepez’de ormanlık alanda bu parçaları gömdüğünü itiraf etti. Emniyet güçleri de olay yerine gittiğinde cesedi ortaya çıktı.

Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı Mustafa Murat Ayhan gözaltına alındı.