Yerel

Bu gurur Kahramanmaraş’ın gururu

Kahramanmaraş'ın tüm Dünyaya yayılan markası PİSERRO, Kenya'nın başkenti Nairobi'de ikinci mağazasını da hizmete açtı. Kahramanmaraş markası tüm dünyayı kuşatıyor.

Bu gurur Kahramanmaraş’ın gururu

Tekstil sektöründe Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan Kahramanmaraş, kendi bağrından çıkardığı markalarla da dünyaya yayılmaya devam ediyor. Kalitesi ve şık tasarımı ile dünyanın her yerinde kendine yer bulan PİSERRO'nun genç patronu Uğur Kısakürek, 2019 yılında da Türkiye İnavasyon ve Başarı Ödüllerinde Yılın İş adamı ödülünü almıştı.

Rusya'dan Avrupa'ya oradan da Afrika'ya kadar dünyanın her bölgesine uzanan PİSERRO, dev markaların da üretim üssü. Türkiye ve Avrupa'nın en büyük markalarına da ürün satan ve bu ürünleri Kahramanmaraş’ta üreten PİSERRO'nun dev yürüyüşü devam ediyor. Başarısı ise Kahramanmaraş’ın da göğsünü kabartan Atlas Giyim, Kısakürek ailesinin de daha çok çalışmasının önünü açıyor. Kahramanmaraş'ın tek ihtiyacının kendi markalarını çıkarması olduğunu savunan ve kanıtlayan Uğur Kısakürek, Kahramanmaraşlı üretecilere ve İş Dünyasına da önemli bir rol model ve örnek oluyor.

Furkan CengizFurkan Cengiz