Maraş Televizyonu
HV
30 EYLÜL Cumartesi 00:05

CHP'de Özgür Özel'e Ek Aday: Sürpriz Genel Başkan Adayı Geliyor!

CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in genel başkan adaylığını açıklamasının ardından, gazeteci Fatih Altaylı tarafından sürpriz bir gelişme paylaşıldı. Altaylı'ya göre, CHP'de Özgür Özel ile aynı gün genel başkan adaylığını açıklayacak olan bir başka isim daha bulunuyor. Bu adayın CHP geleneğinden geldiği ve ailesinden başkalarının da genel başkanlık yaptığı belirtiliyor. Ancak adayın ismi henüz açıklanmadı.

YEREL
 CHP'de Özgür Özel'e Ek Aday: Sürpriz Genel Başkan Adayı Geliyor!

CHP'de genel başkanlık seçimlerine yönelik heyecan devam ederken, gazeteci Fatih Altaylı tarafından CHP'de sürpriz bir gelişme açıklandı. Altaylı, CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in yarın genel başkan adaylığını ilan etmesinin ardından, aynı gün içerisinde başka bir ismin daha genel başkan adaylığını açıklayacağını iddia etti.

Gazeteci Fatih Altaylı, bu adayın ismini açıklamamakla birlikte, CHP geleneğinden geldiğini ve ailesinden başkalarının da CHP genel başkanlığı yapmış olduğunu belirtti. Kamuoyunda saygın bir isim olarak tanınan bu adayın, CHP'de heyecan yaratacağını ve kurultay sürecine katkı sağlayabileceğini ifade etti.

Altaylı, bu sürpriz adayın ciddi bir şekilde hazırlandığını ve kendi doktrinlerini kaleme aldığını vurguladı. Ayrıca, bu adayın daha önce siyaset sahnesinde görünmemiş bir kişi olduğunu ve CHP'ye heyecan katacağını dile getirdi.

CHP'nin cuma günü yapılacak olan genel başkanlık açıklamasını bekleyen Fatih Altaylı, bu sürpriz adayın da o gün adaylığını açıklayacağını söyledi.

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR