SİYASET

Çiftlik Skandalı büyüyor! Gündem Habibe Öçal!

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal'ın kardeşinin çiftliği yüzünden Kaymakam Saltaş'ın tayin mi edildiği iddia ediliyor.

Çiftlik Skandalı büyüyor! Gündem Habibe Öçal!

Kahramanmaraş gündemi yine bir skandal iddia ile çalkalanıyor. Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal'ın kardeşine ait olan çiftlik yeni bir skandal ile bir daha gündeme geldi. Bir Milletvekilinin kardeşi için 50 Milyon liralık kredi çıkarttığı iddia edilen Habibe Öçal'ın ismi yeni bir iddia ile bir kere daha gündeme geldi.

Karşı çıkan Kaymakam Tayin mi edildi?

Yeni skandal iddiaya göre Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal'ın kardeşine ait olan Türkoğlu’nda ki çiftlik için bölgeye ait olan Meral arın haksız kullanıldığı daha sonra ise köylülerin ve muhtarların Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş'a konuyu ilettikleri bu gelişmelerin ardından Kaymakam Saltaş'ın merayı kapattığı öğrenildi. Bölge de meranıj haksız kullanımına izin verilmemesinin ardından Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal'ın devreye girip dönemin Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş'ı Denizli'nin Acıpayam ilçesine tayininin çıkarıldığı idia edildi.