ASAYİŞ

Çiğköfteciyi darp eden şahıs gözaltına alındı!

Afyon Savcılığı açıkladı. Çiğköfteciyi darp eden şahıs gözaltına alındı!

Çiğköfteciyi darp eden şahıs gözaltına alındı!

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada ise "Bazı basın yayın kuruluşlarında 23 Şubat 2021 tarihinde bir çiğ köftecide satış yapan çocuğun darbedilmesi olayına yönelik yayınlanan haber ve paylaşımlarla ilgili kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla bir basın açıklamasının yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. G.Ş'nin Y.K'yi darbetmesi sebebiyle Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma ve elde edilen kamera görüntüleri kapsamında 28 Şubat 2021 tarihinde şüphelinin gözaltına alınması talimatı verilmiştir." ifadeleri kullanıldı.

Afyonkarahisar Valisi Çiçek, darp edilen çalışanla görüştü!

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, sipariş ettiği çiğ köftenin "acılı" olduğu gerekçesiyle darp edilen Yılmaz Koç'a, "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, videoyu izlerken çok üzüldüğünü belirtti.

Çiçek, "Vatandaşlarımız da tepki göstermekte haklılar. Çiğ köfte dükkanında saldırıya uğrayan kardeşimizle bir araya 'gelip geçmiş' olsun dedik. Sevgiden yoksun, saldırgan kimliklerle de sonuna kadar mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.