Yerel

Elbistan'da 16 yaşındaki kız çocuğu 2 yıl boyunca istismara uğradı!

Elbistan'da küçük yaştaki bir kız çocuğana cinsel istismarda bulunanların soruşturması Elbistan Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amirliği'nde devam ettiği öğrenildi. İstismara uğrayan 16 yaşındaki B.K.'nın ise 22 kişinin ismini verdiği öğrenildi.

Elbistan'da 16 yaşındaki kız çocuğu 2 yıl boyunca istismara uğradı!

Elbistan'da lise öğrencisi B.K. (16) adlı genç kız, Emniyet Müdürlüğüne gidip, şantaj ile 2 yıldır cinsel istismara uğradığını belirterek "Kurtarın beni" diye yardım istemiş, genç kızın ifadesi doğrultusunda polisin yaptığı çalışma sonucu ise, cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla 12 kişi gözaltına alınmıştı.

Elbistan'da önceki gün emniyete giderek ve cinsel istismara uğradığını iddia ederek  'Kurtarın beni' diyen lise öğrencisi B.K.'nın (16) ifadesi doğrultusunda 12 kişi gözaltına alınırken, 4 kişinin ise aranmasına devam edildiği öğrenildi.

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amirliği'nde işlemleri devam eden şüphelilerin, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Lise öğrencisi B.K.'nın ise emniyete verdiği ifadesinde 22 kişinin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söylediği öğrenildi.