Yerel

Food Well Diyet Restoranı'na Görkemli Açılış!

Kahramanmaraş'ta Food Well Diyet Restoranı açıldı. Açılışa şehrin önde gelen isimleri ile Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan ve CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül Katıldı.

Food Well Diyet Restoranı'na Görkemli Açılış!

Türkiye'de ilk olan bir konsepti uygulayan Yatırımcı Eylem Ulutop, Food Well ismini taşıyan Diyet Restoranını bugün hizmete açtı. Restoranın 'Türkiye'de ilk' ünvanını almasının sebebi ise yalnızca sağlıklı, doğal ve hafif yiyecek-içeçeklerin servis edilmesinin yanı sıra alanında uzman diyetisyenler ve sporcular ile danışma hizmeti vermesi.

'Şehrimiz İçin Güzel Bir Konsept'

Kahramanmaraş milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş halkının böyle bir restorana ihtiyacı olduğunu belirtirken 'Şehrimiz için güzel bir konsept, şehrimiz için güzel olacığını düşünüyorum' ifadelerini kullanarak Eylem Ulutop'u tebrik etti.

'Kahramanamaraş Güzelleşiyor'

Kahramanamaraş'ın ve Onikişubat'ın bu tür projelerle çok daha güzelleştiğini vurgulayan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "Yeni ve modern bir konsept. Özellikle beslenme açısından insanlarda büyük bir farkındalık oluşturacak." dedi ve projenin mimarlarını tebrik etti.

'Kahramanmaraş'ta Böyle Bir İşyeri Açılması Bizler İçin Gurur Vesilesi'

Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan'da "Çok kıymetli belediye meclis üyemizin, Kahramanmaraş'ta böyle bir müssese açmış olması bizler için bir gurur vesilesi. Gastronomi sektöründe heer zaman Gaziantep önde geliyordu. Ancak bu müessese şehrimize farkındalık kazandıracak." ifadelerini kullandı.

'Kahramanmaraş'ta Alışık Olmadığımız Şeyler'

Açılışa katılan CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül ise 'Kahramanmaraş'ımıza böylesine seçkin bir tesis kazandırdıkları için teşekkürlerimi sunuyorum, tebrik ediyorum. Mimarisi çok güzel, konsept olarak çok güzel, Kahramanmaraş'ta alışık olmadığımız bir biçimde gıda mühendisi bulundurmaları da müesseseye seçkinlik kazandırmış.' diye konuştu.