GÜNDEM

Galip Çalık ile ilgili kirli propaganda çöpe gitti!

Galip Çalık ile ilgili kirli propaganda çöpe gitti!

Galip Çalık ile ilgili kirli propaganda çöpe gitti!

Geçtiğimiz günlerde birileri tarafından yayılan bir kötü haber Kasiad'ın paylaşımı ile çöpe gitti. Metesa Tekstil Patronu Galip Çalık'ın ölüm döşeğinde olduğu hatta bağlı olduğu makinanın bile fişinin çekildiği haberi duyuruldu. Kulaktan kulağa hızla yayılan bu kötü haberde işletmenin durdurulduğu ve Galip Çalık'ın ailesinin büyük sıkıntılar ve şirket içinde kayıpları fark edip tazminatları ödeyip kapıya kilit vurdukları kara propaganda olarak dilden dile yayıldı.

KASİAD PAYLAŞIMI İDDİALARI BİTİRDİ!

Metesa ve İş Adamı Galip Çalık hakkında hızla yayılan dedikodu bir fotoğraf ile olayın tüm gerçeklerini gözler önüne serdi. Türkiye'nin gurur tablosu ilk 500 firma açıklandıktan sonra başarı belgeleri dağıtıldı. Kipaş ile birlikte Türkiye'nin İlk 500 ü arasında olan Matesa dedikoduların ne kadar asılsız ve kirli olduğunu açığa çıkardı.

KASİAD Başkanı Ali Arpasatan, Metesa Patronu İl Adamı Galip Çalık ve Metesa Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ayfer Çalık'a bu başarının plaketini teslim ettiler. Böylece bir kara propaganda da daha çöpe gitmiş oldu.