ASAYİŞ

Gaziantep Şokta! Bir günde iki kadın intihar etti!

Gaziantep'te Kahreden olay! Biri 4 çocuk Annesi, diğeri 18 yaşında asker eşi iki kadın intihar etti.

Gaziantep Şokta! Bir günde iki kadın intihar etti!

Dün gece Gaziantep'in 8 Şubat Mahallesinde korkunç bir olay meydana geldi. Eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenilen Duygu Y. (27), 6 ay önce madde bağımlısı olduğu öne sürülen eşi ile tartıştıktan sonra evini terk ederek babasının evine yerleşti.

Babaevinde kendine ait olan oda da yalnız olan Duygu Y'nin sessizliği üzerine odaya girdiler. Uzun süre sessiz kalan Duygu Y'nin yaşadığı sorunlardan dolayı bunalıma girdiği ve yalnız olduğu odada kendisini iple tavana asarak intihar ettiği öğrenildi. Duygu Y'yi odasında tavana asılı halde gören yakınları durumu hemen polise bildirdiler. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri 4 çocuk annesi Duygu Y'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Acı haber kısa sürede yayıldı ve olay yerine gelen Duygu Y'nin yakınları sinir krizi geçirdiler.

Bir diğer intihar olayında ise 18 yaşında olan ve eşinin asker olduğu öğrenilen Pınar Y'nin de kayınpederi ile yaşadığı tartışma sonrası bir tabanca ile intihar ettiği öğrenildi. Silahı başına dayayan ve ateş eden 18 yaşındaki genç kadın intihar ederek yaşamına son verdi.