EĞİTİM

Gelecek Partisinden Kahramanmaraş Milli Eğitime ziyaret!

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik ve İlçe başkanları Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

Gelecek Partisinden Kahramanmaraş Milli Eğitime ziyaret!

Kahramanmaraş’ta Eğitim seviyesinin kalkınması için projeler hedefleyen Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, Onikişubat İlçe Başkanı Cengiz Çiçek, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk ve İl Sekreteri, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.  Pandemi koşulları gereği kalabalık ziyaretleri bırakan Gelecek Partisi Kahramanmaraş teşkilatları ziyaretleri sınırlı sayıda tutuyor.

Kahramanmaraş’ın Eğitimi için projeler üreteceklerini ifade eden Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, Gelecek Partisi Kahramanmaraş teşkilatının yönetim kademelerinde bir çok komisyon çalışması yapıldığını bu komisyonlardan birinin de Eğitim Komisyonu olduğunu söyledi. Amaçlarının şehrin eğitim alanında kalkınmasına da katkı sunmak olduğuna değinen Çevik, “Komisyonlarımız yapacağı çalışmalar ile kurumlarımızla koordinasyon halinde olacaklar ve sorunların çözümü noktasında bizlerde üzerimize düşen her platformda var olacağız”dedi.