Yerel

İl Milli Eğitim Müdürü Kahraman'ın Yeni Durağı Türkoğlu

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman Türkoğlu Kaymakamlığı ve Türkoğlu Belediyesi’ne konuk oldu. Kahraman, ilçede görev yapan okul, kurum müdürleri ve Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kahraman'ın Yeni Durağı Türkoğlu

Kahraman’ın, beraberindeki İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Halit Demirtaş, Önder Gökşen ve Şube Müdürü Kemal Kösekul ile gerçekleştirdiği Türkoğlu ziyaretinde ilk durağı Türkoğlu Kaymakamlığı oldu. Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Ergün Ülger, İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Aydoğan ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte Türkoğlu Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nu makamında ziyaret eden Kahraman, ilçenin eğitim durumu ile ilgili istişareler ve değerlendirmeler gerçekleştirdi.

Ardından İlçe Millî Eğitim Müdürümü Adem Aydoğan ile birlikte Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u ziyaret eden Kahraman, sonrasında ilçede görev yapan okul ve kurum müdürleri ile eğitim gündemli toplantı gerçekleştirdi.

Kahraman, son olarak Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ile sohbetlerde bulundu ve ilçe ziyaretine burada son verdi.