SİYASET

İYİ Partili Kılıç'tan Milletvekili Sezal'a Sert Tepki: "Samimiyetini Görelim"

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal'ın şehit yakınına küfür eden Lütfü Türkkan için "Meclise Sokmayacağız" sözleri üzerine, "Tweet atta samimiyetini görelim." Dedi.

İYİ Partili Kılıç'tan Milletvekili Sezal'a Sert Tepki:

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın şehit yakınına küfür ettiği görüntülere tepki göstererek, “Meclise sokmayacağız.” sözlerini kullandığı bir tweet pağlaştı. İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç ise Sezal'a, “AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis içinde tweet atta samimiyetini görelim.” dedi.
“ÖCALAN’IN TÜRKİYE’YE GÖMÜLMESİNDE SAKINCA GÖRMÜYORUM”
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın ölümüne ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı, öyle bir talebi var ise gömülebilir yani gömülmesinde ben bir sakınca görmüyorum." demişti.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mehmet Cihat Sezal’ı etiketleyerek açıklamada bulunan Doğan Murat Kılıç, “Hadi bu kadın içinde Meclise Sokmayacağız Tweetini atda samimiyetini görelim. Mehmet Cihat Sezal…” ifadelerini kullandı.

İŞTE DOĞAN MURAT KILIÇ'IN O PAYLAŞIMI