TV & MAGAZİN

Kaan Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Dizi ve Filmler

Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde oynayan Kaan Yıldırım, özel hayatı ile de zaman zaman gündeme geliyor. İşte Kaan Yıldırım'ın hayatı

Kaan Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Dizi ve Filmler

Kaan Yıldırım, magazin gündeminde yer alan isimler arasında dikkat çekiyor. Daha önce Ezgi Eyüboğlu ile birliktelik yaşayan Kaan Yıldırım, 2019 yaz aylarında evliliklerine son vermişti. Kariyeri boyunca birçok filmde rol alan Kaan Yıldırım, son olarak Hekimoğlu dizisinde rol almaya başladı. 

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi, İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olduktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisiyle başladı. Bu dizide Kadir karakterini canlandırdı. Ancak Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu'nun oynadığı 'Ulan İstanbul' adlı dizisiyle yaptı. 2015 yılında ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı. TRT ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde kendi ismini taşıyan karakteri canlandırdı. Son olarak Hekimoğlu dizisinde rol alıyor. 

 

14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi. Çift sürpriz bir kararla 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

 

Televizyon Kariyeri

Yıl Adı Rol Notlar

2013 Kayıp Kadir Yardımcı

2014 Ulan İstanbul Ferdi Yardımcı

2015 Adı Mutluluk Batu Başrol

2016 Kalbim Yangın Yeri Volkan Başrol

2017 Klavye Delikanlıları Kerem Başrol

2018 İnsanlık Suçu Cemal Gökdemir Başrol

2019 Halka Kaan Karabulut Başrol

2019- Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Başrol

 

 

Sinema Kariyeri

Yıl Adı Rol Notlar

2014 Ümmü Sıbyan:Zifir Yapımcı

2015 Yok Artık! Yapımcı

2017 Bölük Başrol