Yerel

Kahramanmaraş Arsan Sinema'da Yayınlanacak Filmler, Arsan Sinema'da Bu Hafta, Vizyondaki Filmler

Kahramanmaraş Arsan Sinema'da 12 - 18 Kasım tarihleri arasında yayınlanacak filmler ve seans saatleri açıklandı.

Kahramanmaraş Arsan Sinema'da Yayınlanacak Filmler, Arsan Sinema'da Bu Hafta, Vizyondaki Filmler

Eternals

Tür: Bilimkurgu, Fantastik, Aksiyon

Özet

“The Eternals”, insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini konu ediyor. Deviantlar'ın artık tarihe karıştığı düşünülmektedir. Ancak insanlığın en eski düşmanı olan Deviantlar, beklenmedik bir şekilde geri döner. Bu durum insanlık için büyük bir tehlike oluşturur. Eternallar, insanlığı bir kez daha kurtarmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:20

Seans 2: 14:20

Seans 3: 17:20

Seans 4: 20:20

Seni Bulacam Oğlum!

Tür: Komedi

Özet

Seni Bulacam Oğlum!, birlikte biriktirdikleri paraları alıp ortadan kaybolan arkadaşının peşine düşen bir adamın hikayesini konu ediyor. Yakın arkadaş olan İskender ve Ertan, gece gündüz çalışarak para biriktirir. Ancak bir gün İskender, biriktirilen tüm parayı alarak ortadan kaybolur. Onca emek vererek biriktirdiği paralardan olan Ertan için tek kötü sürpriz bu değildir. İskender, ortadan kaybolmadan önce tehlikeli bir tefeci olan Cengiz’in de aralarında olduğu birkaç kişiden borç alıp, bunları Ertan’a yıkmıştır. Kendi parasını kaybettiği yetmezmiş gibi bir de parasını isteyen alacaklılar ile uğraşmak zorunda kalan Ertan’ın İskender’i bulmaktan başka çaresi yoktur. İskender’i bulmak için yola koyulan Ertan, yolda karşısına çıkan insanların da yardımı ile adım adım iskender’e yaklaşır.

Seans Saatleri:

Seans 1: 14:00

Seans 2: 16:30

Seans 3: 19:00

Seans 4: 21:15

İstanbul Muhafızları: 100 Yılın Muhafızları

Tür: Animasyon

Özet

İstanbul Muhafızları: 100 Yılın Muhafızları, tarihin akışını değiştirmeye çalışan Gürgen ile Azmi'yi engellemeye çalışan İstanbul Muhafızları'nın hikayesini konu ediyor. Zamanda yolculuk yapan Gürgen ile Azmi, 1920 senesine ışınlanır. Onların bu maceraya atılmalarının nedeni, 23 Nisan’da toplanacak Meclis’i engellemek ve tarihin akışını değiştirmektir. İstanbul'un olmasını engelleyecek olan bu plan, İstanbul Muhafızları'na da gerek duyulmamasına neden olacaktır. Gürgen ve Azmi'nin peşinden 1920 yılına ışınlanan İstanbul Muhafızları, ikilinin planlarını engellemek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:00

Seans 2: 12:00

Seans 3: 13:00

Uzak Ülke

Tür: Dram

Özet

On iki yaşında bir genç olan Paris, kampta kalmaktadır. Babasının annesi için yonttuğu hediyeyi almak isteyen Paris bunun için kamptan kaçar. Trabzon Rum’u olan Paris, kampa geri döndüğündeyse beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Mübadiller gönderilmiş ve kamp boşaltılmıştır. Yeni rejimin hain ilan ettiği Binbaşı Osman ise boşaltılan kampa kapatılır. Köklerin ve bağlığın sorgulandığı bu kamp alanı, Binbaşı Osman ve Paris’in yeni gemi gelene kadar vatanı olur.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:00

Seans 2: 19:00

Seans 3:  21:00

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler

      

Tür: Animasyon, Aile

Özet

Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler, cüceye dönüşen prenslerin hikayesini konu ediyor. Kendilerine yapılan büyü sonucu cüceye dönüşen prenslerin eski hallerine dönmenin yolunu arar. Onların yapması gereken tek şey, bir kadının kaybolan kırmızı ayakkabılarını bulmaktır. Ancak ayakkabıları bulmak sandıkları kadar kolay olmaz.

Seans Saatleri:

Seans 1: 12:45

Seans 2: 14:30

Seans 3: 16:00

Seans 4: 17:30

4N1K: Düğün

Tür: Romantik, Komedi

Özet

4N1K Düğün, düğüne saatler kala hafızasını kaybeden sevgilisinin aşkını tekrar kazanmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, artık evlenmeye karar verir. Düğün günü gelip çattığında beklenmedik bir olay meydana gelir. Annesinin düğünden beklentisi yüzünden hayatı cehenneme dönen Yaprak, bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. 17 yaşına geri dönen Yaprak, birkaç saat sonra dünya evine girecektir. Ali, nikaha saatler kala Yaprak’ın aşkını tekrar kazanmaya çalışır. Bu süreçte ona destek olan arkadaşları geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalır.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:30

Seans 2: 13:30

Seans 3: 15:30

Seans 4: 17:30

Seans 5: 19:30

Seans 6: 21:30

Daha Fazla Bilgi İçin Arsan Sinema İletişim Hattı: 235 33 10