Yerel

Kahramanmaraş Arsan Sinema'da Yayınlanacak Filmler, Arsan Sinema'da Bu Hafta, Vizyondaki Filmler

Kahramanmaraş Arsan Sinema'da 19 - 25 Kasım tarihleri arasında yayınlanacak filmler ve seans saatleri açıklandı.

Kahramanmaraş Arsan Sinema'da Yayınlanacak Filmler, Arsan Sinema'da Bu Hafta, Vizyondaki Filmler

Eternals

Tür: Bilimkurgu, Fantastik, Aksiyon

Özet

“The Eternals”, insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini konu ediyor. Deviantlar'ın artık tarihe karıştığı düşünülmektedir. Ancak insanlığın en eski düşmanı olan Deviantlar, beklenmedik bir şekilde geri döner. Bu durum insanlık için büyük bir tehlike oluşturur. Eternallar, insanlığı bir kez daha kurtarmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Seans Saatleri:

Seans 1: 14:20

Seans 2: 17:20

Seans 3: 20:20

İstanbul Muhafızları: 100 Yılın Muhafızları

Tür: Animasyon

Özet

İstanbul Muhafızları: 100 Yılın Muhafızları, tarihin akışını değiştirmeye çalışan Gürgen ile Azmi'yi engellemeye çalışan İstanbul Muhafızları'nın hikayesini konu ediyor. Zamanda yolculuk yapan Gürgen ile Azmi, 1920 senesine ışınlanır. Onların bu maceraya atılmalarının nedeni, 23 Nisan’da toplanacak Meclis’i engellemek ve tarihin akışını değiştirmektir. İstanbul'un olmasını engelleyecek olan bu plan, İstanbul Muhafızları'na da gerek duyulmamasına neden olacaktır. Gürgen ve Azmi'nin peşinden 1920 yılına ışınlanan İstanbul Muhafızları, ikilinin planlarını engellemek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:00

Seans 2: 12:00

Seans 3: 13:00

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya

Tür: Macera, Aksiyon, Komedi

Özet

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, kasabayı büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Bekar bir anne olan Callie, mali zorluklarla mücadele etmektedir. Geçimlerini sağlamakta zorlanan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte ölen babasından kalan eski eve taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatlarından pek memnun olmayan Trevor, çok geçmeden evde büyükbabasının mirasıyla ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Büyükbabasının eşyalarının arasında onun Hayalet Avcıları’nın üyesi olduğunu gösteren ekipmanlar bulan Trevor, Phobe ve yeni arkadaşları ile birlikte bulduklarını kurcalarken kasabanın altında uyuyan bir tehlikenin ortaya çıkmasına neden olur.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:45

Seans 2: 14:00

Seans 3: 16:20

Seans 4: 18:45

Seans 5: 21:00

Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler

      

Tür: Animasyon, Aile

Özet

Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler, cüceye dönüşen prenslerin hikayesini konu ediyor. Kendilerine yapılan büyü sonucu cüceye dönüşen prenslerin eski hallerine dönmenin yolunu arar. Onların yapması gereken tek şey, bir kadının kaybolan kırmızı ayakkabılarını bulmaktır. Ancak ayakkabıları bulmak sandıkları kadar kolay olmaz.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:30

Seans 2: 14:30

Seans 3: 17:30

Pişiriciler

Tür: Aile, Animasyon

Özet

Pişiriciler, yıllarca yer altında kaldıktan sonra insanların arasına karışan Elflerin hikayesini konu ediyor. Elfler, yıllarca yer altında yaşayıp, insanlarla etkileşim kurmaktan kaçındı. Ancak hayat dolu Elf kızı Helvi, bu duruma artık bir son vermek ister ve iki arkadaşıyla birlikte insanların arasına, yeryüzüne çıkmaya karar verir. Bir takım maceralar yaşayan Helvi, huysuz bir pasta şefi olan Theo'yla dostluk kurar. Onun Theo ile kurdupu dostluk, kendisine ve diğer Elflere hayatlarındaki gerçek amacı keşfetmelerini sağlar.

Seans Saatleri:

Seans 1: 13:00

Seans 2: 16:00

Seans 3: 19:00

Seans 4: 20:30

Muallim

Tür: Tarihi

Özet

Muallim, sürgüne gönderildiği kasabada öğretmenlik yapan bir adamın hayatına odaklanıyor. 20. yy başlarında geçen filmde, genç bir adam olan Ali, devlet tarafından mühendislik eğitimi alması için Fransa’ya gönderilir. Eğitimini almasının ardından kimliğine yabancılaşarak ülkesine dönen Ali, katıldığı bir Jön Türk toplantısında tutuklanır. Bir kasabaya sürgün edilen Ali, burada öğretmenlik yapmakla görevlendirilir. Kasabada cahil olarak gördüğü insanlarla yaşamak zorunda kalan Ali, bu süreçte küçümsediği değerlerle yüzleşir.

Seans Saatleri:

Seans 1: 11:30

Seans 2: 15:30

Seans 3: 19:30

4N1K: Düğün

Tür: Romantik, Komedi

Özet

4N1K Düğün, düğüne saatler kala hafızasını kaybeden sevgilisinin aşkını tekrar kazanmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, artık evlenmeye karar verir. Düğün günü gelip çattığında beklenmedik bir olay meydana gelir. Annesinin düğünden beklentisi yüzünden hayatı cehenneme dönen Yaprak, bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. 17 yaşına geri dönen Yaprak, birkaç saat sonra dünya evine girecektir. Ali, nikaha saatler kala Yaprak’ın aşkını tekrar kazanmaya çalışır. Bu süreçte ona destek olan arkadaşları geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalır.

Seans Saatleri:

Seans 1: 13:30

Seans 2: 17:30

Seans 3: 21:30

Daha Fazla Bilgi İçin Arsan Sinema İletişim Hattı: 235 33 10