Maraş Televizyonu
HV
29 EYLÜL Cuma 22:58

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, KSÜ'ye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'ne (KSÜ) ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım ve Rektör Yardımcıları da hazır bulundular. Vali Ünlüer ve Rektör Yasım, KSÜ'nün mevcut durumu ve yeni eğitim-öğretim yılı hakkında görüş alışverişinde bulundular ve Vali Ünlüer, 2023-2024 akademik yılının şehir ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.

YEREL
 Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, KSÜ'ye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'ne (KSÜ) resmi bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret, KSÜ Rektörlüğü binasında yapıldı ve KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım ile Rektör Yardımcıları da ziyarette hazır bulundular.

Ziyaret sırasında, KSÜ'nün mevcut durumu ve yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Vali Ünlüer, KSÜ'ye yapmış oldukları çalışmalar ve başarıları için teşekkür ederek, üniversitenin şehir ve millete önemli katkılarda bulunduğunu vurguladı.

Vali Ünlüer ayrıca, 2023-2024 akademik yılının başlaması nedeniyle KSÜ ailesine ve öğrencilere başarılar dileyerek, yeni eğitim döneminin şehir ve ülke için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaret sonunda Rektör Yasım, Vali Ünlüer'e nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, günün anısına hediye takdim etti. Vali Ünlüer ve KSÜ yetkilileri, üniversite ile işbirliği ve iletişimlerini güçlendirmeye devam etmeyi taahhüt ettiler.

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR