SPOR

Kahramanmaraşspor’a kardeş geliyor! İşte detaylar.

Mislicom 2. Lig ekibi Kahramanmaraşspor, BAL Ligi ekibi Türkoğlu Belediyespor ile yakın ilişkide olacak. Edeler Grubu da Türkoğlu Belediyespor’a tam destek verecek.

Kahramanmaraşspor’a kardeş geliyor! İşte detaylar.

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Türkoğlu Belediyespor ile 2. Lig ekibi Kahramanmaraşspor arasında ilişkiler güçleniyor. Dün oynanan Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçında Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ile Türkoğlu Belediye Başkanı ve Türkoğlu Belediyespor Onursal Başkanı Osman Okumuş arasında önemli bir görüşme gerçekleşti. Her hafta olduğu gibi Kahramanmaraşspor’a destek vermek için protokoldeki yerini alan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, hedeflerinin Türkoğlu Belediyespor’u 3. Lige çıkarmak ve şehre bir profesyonel takım daha kazandırmak olduğunu söyledi.

Kahramanmaraşspor tam destek verecek!

Bu görüşme sırasında Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ise Türkoğlu Belediyespor’un profesyonel lige yükselmesi sürecinde oyuncu desteği de dahil olmak üzere Türkoğlu Belediyespor’a kardeşlik desteği vereceklerini ifade etti.

Edeler Grubu da Türkoğlu’na destek verecek!

Kahramanmaraşspor taraftar oluşumu Edeler Grubu da bu zaman kadar her şart ve koşulda destek gördükleri Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u ve Türkoğlu Belediyespor’u destekleyeceklerini açıkladılar. İki kulüp ve iki taraftar oluşumu güç birliği yapacak.