KÜLTÜR & SANAT

Kahramanmaraş’ta ölen Rus Pilot Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızıymış

Kahramanmaraş’ta yangın söndürme Uçağının pilotu Rus pilot Yevgeny Kuznetsov, Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncularından biri çıktı.

Kahramanmaraş’ta ölen Rus Pilot Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızıymış

Dün Kahramanmaraş’ta meydana gelen talihsiz uçak kazasında hayatını kaybeden Rus pilot Yevgeny Kuznetsov, Dünyanın en çok izlenen filmelerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli filminde yıldızların uçağını kullanan pilot çıktı. Ünlü filmde önemli oyunculardan biri olan Rus pilot Yevgeny Kuznetsov, Kahramanmaraş’ta ki kaza da hayatını kaybetti.

Rus pilot Yevgeny Kuznetsov, Be-200 amfibi uçağının Türkiye'de düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Birçok kişi tarafından Hızlı ve Öfkeli filmiyle tanınır. Ana karakter olduğu dönüş ". Filmin yönetmeni Natalya Gugueva, Kuznetsov'un ölümünün zaten ailesi tarafından doğrulandığını söyledi.

Kahramanmaraş'ta bir Rus amfibi uçağı orman yangınını söndürdü. Gemide beş Rus askeri ve üç Türk vardı. Uçak iniş sırasında yere düştü. Kazanın nedenleri şu anda Türk müfettişler ve Rusya Savunma Bakanlığı temsilcileri tarafından araştırılıyor.