ASAYİŞ

Kahramanmaraş'ta Zehir Tacirlerine Geçit Yok: 10 Kişi Tutuklandı!

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerince son bir hafta içerisinde Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda 10 şüpheli tutuklandı.

Kahramanmaraş'ta Zehir Tacirlerine Geçit Yok: 10 Kişi Tutuklandı!

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 1 hafta içerisinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda; 5 şüpheli paketledikleri uyuşturucuları piyasaya sürmek üzere iken, 5 şüpheli uyuşturucu alışverişi esnasında olmak üzere toplamda 10 şüpheli suçüstü yakalandı; Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yakalanan şüphelilerin üzerlerinde çeşitli miktarlarda farklı uyuşturucu maddeler yakalanırken, ikamet ve araçlarında da arama işlemi gerçekleştirildi. İkamet ve araçlarda yapılan aramalarda şüphelilerin üzerinde yakalanan uyuşturucu maddelerle aynı özellikte maddeler ile birlikte; paketleme aparatları, hassas terazi ve av tüfeği ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemleri tamamlanan B.Ş., N.S., B.H.G., E.M., A.H., A.İ., C.E., S.A., S.Ç.K., ve A.E. isimli, 10 şüpheli adli merciler tarafından tutuklandı.

Furkan CengizFurkan Cengiz