EKONOMİ

Kripto Uzmanı İlhan Karasu, İstanbul’da seminer verdi!

Kahramanmaraşlı Kripto Para uzmanı İş İnsanı İlhan Karasu, Kripto Para konusunda ki uzmanlığını Eğitim sektörüne çevirdi. Karasu, İstanbul’dan aldığı davet üzerine eğitim semineri verdi.

Kripto Uzmanı İlhan Karasu, İstanbul’da seminer verdi!

Kripto Para Sinyal ve Analiz Platformu olarak 26-27 Mart Bilek Hotel İstanbul’da Blockchain ve Kripto Paralar ile ilgili Eğitim Toplantısı gerçekleştirildi.

Kripto Uzmanı İlhan Karasu, “Bitcoin, dijital bir kripto ve küresel para sistemi para birimidir. Bitcoin, Ethereum ve kripto'nun teknik analizinden ve BTC ve BINANCE ile nasıl para ticareti yaptığımdan bahsediyorum. Bitcoin, insanların üçüncü bir taraf olmadan internet üzerinden para göndermesine veya almasına izin verir. Bitcoin haber etkinlikleriyle birlikte para ticareti kripto para birimi / altcoin nasıl kazanılacağından bahsediyorum. Bitcoin'in insanlığı borç köleliğinden kurtaracağına inanıyorum. Adil ve dürüst paranın bitcoin geleceğini dört gözle bekliyorum. Toplantı içeriğinde, Blockchain nedir? Bitcoin ve Altcoinlerin Proje ve yapıları, Kripto Market Yorumlanması ve Grafik Analiz nasıl yapılır, konuları üzerinde eğitimi gerçekleştirdik”dedi.