Yerel

Mahir Ünal Kahramanmaraş'a Geliyor!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'a ziyarete geleceğini duyurdu.

Mahir Ünal Kahramanmaraş'a Geliyor!

ÜNAL ‘DAN KAHRAMANMARAŞ’A ZİYARET Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Kahramanmaraş’a geliyor. İki gün Kahramanmaraş’ta kalacak olan Ünal, Andırın, Afşin ve Elbistan ilçelerinde de bir dizi ziyaretler gerçekleştirecek. Cumartesi günü ilk ziyaretini Kahramanmaraş Valiliği görevine başlayan Vali Ömer Faruk Coşkun’u Kahramanmaraş Valiliğinde ziyaret edecek olan Ünal, programın devamında İl Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret edecek. İl Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz’den bilgiler alacak olan Ünal, daha sonra Kahramanmaraş’ta görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya gelecek. Ünal, buradaki programının ardından Andırın’a hareket edecek ve burada Mukadder Öksüz’ü evinde ziyaret edecek. ÜNAL’IN AFŞİN ELBİSTAN ZİYARETLERİ Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın Pazar günkü programı bir hayli yoğun geçecek.

Kahramanmaraş’tan Afşin ilçesine hareket edecek olan Ünal, Afşin’de sırasıyla Afşin İlçe Başkanlığı, Afşin Belediyesi’ne ziyaretler gerçekleştirecek. Çobanbeyli Mahallesinde bulunan Afşin İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Mert’in ailesine taziye ziyaretinde bulunacak olan Ünal, buradan Elbistan’a hareket edecek. Elbistan’da Şehit Oğuzhan Taş’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunacak olan Ünal, Partisinin Elbistan İlçe Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlığını ziyaret edecek.