GÜNDEM

Maraşlı Dizisi ne zaman! Maraşlı Dizisi saat kaçta! Maraşlı Dizisi hangi kanalda!

Maraşlı Dizisinin ne zaman yayınlanacağı belli oldu. İlk fragman yayınlandı. İşte Maraşlı dizisi detayları.

Maraşlı Dizisi ne zaman! Maraşlı Dizisi saat kaçta! Maraşlı Dizisi hangi kanalda!

ATV'nin yeni dizisi herkesi ekranlara kilitleyecek. Çekimleri bir süredir devam eden dizinin fragmanı da yayınlandı. Özel Kuvvetler'den ayrılma eski bir askerin hayatı. Maraşlı dizisi 11 Ocak Pazartesi saat 20:00 da ilk bölümüyle ATV'de başlıyor. 

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisi için geri sayım başladı. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz'in paylaştığı Maraşlı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Peki Maraşlı dizisi ne zaman, hangi kanalda başlayacak? Maraşlı dizisi konusu ne ve oyuncuları kimlerdir?

ATV'nin yeni ve iddialı dizilerinden birisi olan Maraşlı'nın yayın tarihi henüz belli olmadı. Maraşlı dizisinin Ocak ayında izleyici ile buluşması beklenirken henüz resmi açıklama gelmedi.

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu! 

Burak Deniz

Alina Boz

Kerem Atabeyoğlu

Saygın Soysal

Cemil Büyükdöğerli

Rojda Demirer

Melis İşiten

Cihan Yenici

Neslihan Acar

Sinem Akyol

Türkü Su Demirel

Gizem Kala

Bedriye Rosa Çelik