GÜNDEM

Markasi Otel Kahramanmaraş’ta Açılıyor

Kahramanmaraş’ta ciddi derece de eksikliği hissedilen Otel ihtiyacına bir katkı da İş İnsanı Mustafa Gök’ten geldi. Markasi Otel, 52 oda ve 120 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başladı.

Markasi Otel Kahramanmaraş’ta Açılıyor

Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı üzerinde bulunan Markasi Otel; ister iş, isterse de turistik amaçlı seyahat edenler için imkân ve hizmetlerin tadının çıkarılabileceği bir numaralı adres konumunda. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile konukları ev konforunda ağırlamak için dekore edilen odalarda misafirlerine 3 yıldızında ötesinde hizmet veren Markasi Otelde nişan, kına veya organizasyon toplantıları gibi çeşitli etkinliklerde gerçekleştirilebilecek.

Yaklaşık 2 ay önce iş insanı Mustafa Gök tarafından devralınan Markasi Otelin tanıtımı için kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelindi. Otelde gerçekleşen toplantıda iş insanı Gök, otelin genel işleyişi ve konsepti hakkında gazetecilere bilgi verdi.

Gök, Oteli Komple Yeniden Dizayn Ettik

 Toplantının ardından açıklama yapan Markasi Otel Genel Sorumlusu Nuri Selimoğlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Otelimiz yaklaşık 2 ay önce tamamen el değiştirdi ve yeni bir konseptle hizmete başladık. Otelimizde alkol satışı kaldırıldı. Otelimiz baştan aşağıya dizayn edildi. Elimizden geldiğince müşterilerimizin beğenesini kazanmak için özveriyle çalıştık. Otelimizde 52 odamız var. Aynı anda 120 kişi kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Double yataklarımız, sınırlı yataklarımız var. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda hizmetlerimiz var.

Açılış Etkinliği Cuma Günü Saat 16:00’da

 Şehrimizin konaklama anlamında ciddi olarak ihtiyacı var. Kahramanmaraş’ta otellerde neredeyse yer yok. Biliyorsunuz Expo 2023 projesi var ve bu proje için şehrimize çok fazla sayıda turist gelecek. Bizde hem Expo projesinde hem de diğer projelerde şehrimize dışarıdan gelecek olan misafirlerimizi otelimizde en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağız.Öte yandan otelimizde toplantı salonu, nişan ve kına organizasyonları, grup halinde talep karşılığında gruplara özel yemekler verebileceğimiz alanlar oluşturduk. Herkesi otelimize bekliyoruz. Otelimizin resmi açılışı Cuma günü saat 16:00’da kent protokolünün katılımıyla yapılacak.”