ASAYİŞ

Maske takmayan kadın yine olay çıkardı! Eshabil gel bunu al?

Yaklaşık 2 ay önce sokakta maske takmayan ve polislerle kavga eden Gülcan Ç. bu defa da Güzellik Merkezine Maskesiz girmek istedi. İçeri alınmayan kadın olay çıkardı polislere hakaret etti.

Maske takmayan kadın yine olay çıkardı! Eshabil gel bunu al?

Yaklaşık 2 ay önce sokakta maske takmayan ve polislerle kavga eden Gülcan Ç. bu defa da Güzellik Merkezine Maskesi girmek istedi. İçeri alınmayan kadın olay çıkardı polislere hakaret etti. 

Kahramanmaraş'ın en kalabalık merkezi olan Trabzon Caddesinde polislerin uyarısına rağmen maske takmayan ve olay çıkaran Gülcan Ç. yine olay çıkardı. Polisleri tartaklayıp hakaret etti. 

MERKEZE MASKESİZ GİRMEYE ÇALIŞTI! 

Kahramanmaraş - Onikişubat İlçesinde faaliyet gösteren bir güzellik merkezine gelen Gülcan Ç'nin maskesiz olduğu için uyarıldığı ve maske takmazsa içeri alınmayacağı söylendiği öğrenildi. Bu uyarıyı dikkate almayan maske takmayan kadın ısrarla maskesiz gireceğini belirttiği ve içeri alınmayınca da olay çıkardığı öğrenildi. 

POLİSLERLE TARTIŞTI! 

Bir önceki gözaltına alındığında polislerle kavga eden Gülcan Ç., yine polislerle tartıştı. Gülcan Ç'yi sakinleştirmek ve olay yerinden uzaklaşmasını sağlamaya çalışan polis memurları uzun uğraşlar vermelerine rağmen kadını bir türlü ikna edemediler. Maske takmayan kadın merkez çalışanlarını da tehdit etti.

https://youtu.be/nuaoQ-uMzrg​​​​​