GÜNDEM

MİSİAD Başkanı Tülücü, Tekstil devleriyle bayramlaşma da bir araya geldi

MİSİAD Kahramanmaraş İl Başkanı İş Adamı Mehmet Tülücü, Doğanşehir’de aile bayramlaşmasında tekstil sektörünün önemli iki ismiyle bir araya geldi.

MİSİAD Başkanı Tülücü, Tekstil devleriyle bayramlaşma da bir araya geldi

Ramazan ayının mukaddes havasında dinimizin birleştirici manasında bayramlaşmalar iş hayatının ve yaşamın verdiği yükü üzerimizden atıp hem bedenen hem de ruhen dinlenmemize de vesile oluyor. Bu minvalde MİSİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Tülücü, Tekstil sektörünün önemli isimlerinden olan Lcw Waikiki CEO'su Mustafa Küçük ve Okyanus Çorapları Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Çiftçioğlu ile Doğanşehir’de aile bayramlaşmasında bir araya geldi. Tekstil sektörü üzerine yapılan sohbette özellikle Recycle geri dönüşüm stratejileri ve sektöre kazandırılan ürünlerle ilgili geniş yelpaze de sohbet ettiler.

Recycle Nedir?

Geri dönüştürülmüş pamuk, genel olarak pamuklu kumaşın tekstil ürünlerinde tekrar kullanılabilen pamuk ipliğine dönüştürülmesi olarak tanımlanabilir. Geri dönüştürülmüş pamuk ayrıca yaygın olarak rejenere pamuk, geri kazanılmış pamuk veya kumaş artığı olarak da adlandırılır.

AdminAdmin