SAĞLIK

NFK Hastanesi Kemoterapide şok görüntüler!

Necip Fazıl Şehir Hastanesinde yine tepki çeken bir görüntü var. Kemoterapi gibi kritik bir bölümde kaydedilen bu fotoğraf büyük tepki çekti.

NFK Hastanesi Kemoterapide şok görüntüler!

Dünyada hijyene en çok önem verilmesi gereken kurumlar şüphesiz ki Hastaneler olmalı. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Kurulu girişindeki insanların adeta iç içe geçtiği görüntülerle tepki çeken Necip Fazıl Şehir Hastanesi bu defa da Kemoterapi bölümündeki fotoğraf ile tepki çekti. Şehrin en büyük kurumlarından biri olan ve en önemli sağlık merkezi Necip Fazıl Şehir Hastanesi Kemoterapi bölümünün hemen girişinde insan sağlığına meydan okuyan bu fotoğrafı bir hasta yakını kaydetmiş ve sosyal medya hesabından da paylaştı.

Hastaneler ki en kritik bölümlerden biri olan kemoterapi bölümünde ki bu manzara bu hastane de yönetici yok mu? Bu hastane de denetim yapılmıyor mu? Sorularını akıllara getiriyor. Atılmış maske, ilaç kutuları, kanlı pamuklar ve dahası. Bu fotoğraf hayati öneme sahip kemoterapi hastalarının tedavi gördüğü bölümde çekildi. Fotoğrafı çeken Ramazan Dokumacı isimli vatandaş sosyal medya hesabından da paylaşarak şaşkınlığını ifade etti.