SPOR

Öztunç; Takım Sahipsiz! Beceriksiz Siyasetçiler İş Başında

CHP Kahramanmaraş Milletvekili, Genel Başkan yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraşspor'un Seramoniye Sahipsiz Takım Tişörtleriyle çıkmasını Değerlendirdi.

Öztunç; Takım Sahipsiz! Beceriksiz Siyasetçiler İş Başında

CHP Kahramanmaraş Milletvekili, Genel Başkan yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraşspor'un Seramoniye Sahipsiz Takım  Tişörtleriyle çıkmasını Değerlendirdi. 

Şehrin Siyasetçilerinin Seçim Öncesi Sahip Çıkacağız Diye Vaad Ettiklerini ve sözünde durmadıklarını ifade eden Öztunç, beceriksiz Siyasetçiler iş başında dedi.

Öztunç; "Formalarında SAHİPSİZ TAKIM yazan bu futbolcular Kahramanmaraşspor futbolcuları... bugün yine sahadaydılar. Onurlarıyla şerefleriyle oynadılar ve Kahramanmaraş’ı temsil ettiler. Peki bu futbolcular neden böyle bir forma giydi? Çünkü yıllardır her seçim öncesi takıma sahip çıkacağı vaadinde bulunanlar her defasında takımı yalnız bırakıyorlar. Hatay hemen yanıbaşımızda. Belediye başkanı CHP’li Lütfü Savaş takıma sahip çıktı ve şimdi süper ligde.. neyimiz eksik Hatay’dan. Ben söyleyim. Beceriksiz siyasetçiler iş başında. Tıpkı hızlı tren sözleri gibi. Antep’e hızlı tren geliyor ama Kahramanmaraşa yok. Sahte haritalar ile algı yaratmaya çalışıyorlar sadece ama millet artık inanmıyor bu yalanlara.. Yerel seçimlerden önce Kahramanmaraşspora stad sözü verdiler . Ne oldu? Nerede bu stad? Bunlar sadece seçim dönemi söyler sonra üstüne yatarlar. Ama Allah bana ömür verirse inşallah sevdam Memleketime hizmetleri yapacağım. Hep söylüyorum yine söyleyeceğim seni seviyorum KAHRAMANMARAŞ .." İfadelerinde bulundu.