KÜLTÜR & SANAT

Sami Kervancıoğlu, Kahramanmaraş'ın tanıtım Elçisi oldu

Kahramanmaraş'ın en büyük eksikliği olan tanıtımda Alpedo-Kervan Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, adeta şehrin tanıtım elçisi oldu.

Sami Kervancıoğlu, Kahramanmaraş'ın tanıtım Elçisi oldu

Yıllarca en büyük eksiklik Kahramanmaraş’ın tanıtımı oldu. Son yıllarda yaptığı faaliyetler ve etkinliklerin yanında şehre gelen tüm misafirlerin ilk durağı Alpedo-Kervan Lezzet Gurubu oluyor. Devlet yöneticisinden sanatçısına, akedemisyeninden şarkıcısına, sosyal medya fenomenlerinden protokol misafirlerine kadsr herkes Kahramanmaraş lezzetlerini Alpedo-Kervan Grubunda tadıyor.

KOCABAŞ KONAĞI SARAY MUTFAĞI OLDU

Kahramanmaraş'ın tarihi konakları arasında çok özel bir konumu bulunan Kocabaş Konağı Alpedo-Kervan Grubu tarafından Kahramanmaraş’ın yöresel lezzetlerinin tanıtımı ve tadımı yapılan uğrak bir mekan oldu. Dışarıdan gelen misafirler ve Kahramanmaraş'ın Saraydan kalma lezzetlerini isteyen herkes Kocabaş Konağına geliyor.

​​​​​YEDİKUYULAR KERVAN İLE DAHA GÜÇLÜ

Kahramanmaraş'ın en çok misafir çeken bir başka uğrak noktası Yedikuyular Kayak Merkezine açılan Kervan Şubesi yine kış mevsiminde binlerce misafiri ağırlıyor. Çevre şehirlerden Kayak Sporu için gelen misafirler Alpedo-Kervan Grubu işletmelerinde hem manzaranın hem de özel lezzetlerin tadını çıkarıyor.

KAHRAMANMARAŞ KALESİ EMİN ELLERDE!

Yıllarca ihmal edilen ve kapalı kalan Kahramanmaraş Kalesi artık Alpedo-Kervan Grubu tarafından işletiliyor. Alpedo-Kervan Restoranı Kahramanmaraş Kalesine gelen tüm misafirleri seçkin menü ve Kervan Lezzetleri ile konuk ediyor. Büyük bir alanda hizmet veren Kervan Kale Restoranı Kahramanmaraş kalesine gelen tüm misafirlerin vazgeçilmezi haline geldi. Tarihi yapıyı gezen yerli ve yabancı tüm turistler Kervan Kalesi Restoranında misafir ediliyor. Kahramanmaraşın tanıtımı için hem işinden hemde zamanından fedakarlık yapmaya devam eden sevilen iş İnsanı Sami Kervancıoğlu, adeta Kahramanmaraş’ın gönüllü tanıtım elçisi oldu.