SPOR

ŞOK İDDA: Stadyum yerine Özel Hastane mi yapılacak?

Kahramanmaraşspor’un maçlarını şehir dışında oynayacak olmasına rağmen yıkım kararı alınan 12 Şubat Stadyumu yerine çok ortaklı büyük bir özel hastane yapılacağı iddia ediliyor.

ŞOK İDDA: Stadyum yerine Özel Hastane mi yapılacak?

Kahramanmaraş'ta şok bir iddia ortaya atıldı. Kahramanmaraşspor'un hem mali kriz hem de sahipsizlik sebebiyle zor günler geçirdiği şu günlerde birde 12 Şubat Stadyumu için alınan yıkım kararı herkesin tepkisini çekmeye devam ediyor. 12 Şubat Stadyumu yıkım kararına tepkiler devam ederken Stadyumun yerinin çok değerli olması sebebiyle herkes bu değerli arazi ne olacak diye soruyor.

ÇOK ORTAKLI ÖZEL HASTANE Mİ YAPILACAK?

Son günler de en çok konuşulan konu ise 12 Şubat Stadyumu yerine ne yapılacak? 12 Şubat Stadyumu yeri için iddialar çok fazla. En çok konuşulan konu ise bir kaç tane iş adamının da ortak olacağı Özel Hastane yapılacağı yönünde. Bu Özel Hastanenin şuanda ülke genelinde faaliyet gösteren Özel Hastane zincirininden biri olacağı iddia ediliyor.

STADYUM HASTANE İÇİN Mİ YIKILIYOR?

Kahramanmaraşspor’un Stadyumsuz kalması bu zor süreçte kulübe daha da ağır bir darbe vurdu. Kahramanmaraşspor'un Stadyum talebi yıllardır devam ederken hem Hanefi Mahçiçek Stadyumu hem de 12 Şubat Stadyumu için çürük raporu varken bu kararların alınması ise büyük tepki çekiyor. 12 Şubat Stadyumunun yıkım kararı var Hanefi Mahçiçek Stadyumu da çürük raporlu peki bunlara rağmen 12 Şubat Stadyumu sırf yerinin birilerine peşkeş çekmek için mi yıkım kararı alındı soruları soruluyor? Hem takım bu kadar sahipsizken üstüne birde maçların oynandığı stadyumun bir kaç yıl önce milyonlarca lira harcanarak tadilat yapılmasına rağmen yıkılması soru işaretlerini de beraberinde getiriyor.