TV & MAGAZİN

Survivor Nisa'ya ne oldu, sakatlandı mı, sağlık durumu nasıl? Survivor Nisa'nın sağlık durumu nasıl, iyileşti mi? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir?

Survivor 21 Mayıs 110. bölüm fragmanında Nisa Bölükbaşı araç hareket halindeyken bayılıyor. Ardından hemen doktora götürülülen Nisa için izleyiciler, Survivor Nisa'ya ne oldu, sakatlandı mı? Survivor Nisa'nın sağlık durumu nasıl, iyileşti mi? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularına cevap aramaya başladı.

Survivor Nisa'ya ne oldu, sakatlandı mı, sağlık durumu nasıl? Survivor Nisa'nın sağlık durumu nasıl, iyileşti mi? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir?

SURVİVOR NİSA'NIN DURUMU NASIL?

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Nisa Bölükbaşı araç hareket halindeyken bayılıyor ve doktora götürülüyor. Nisa'nın sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

SURVİVOR NİSA KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O senelerde profesyonel kayak yapmaya davet edilmişti. Fakat dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kalmıştır. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynamıştır. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Aynı zamanda, takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Furkan CengizFurkan Cengiz