GÜNDEM

TOKİ, Kahramanmaraşlıları yanlışlıkla bir süreliğine ev sahibi yaptı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kahramanmaraş’ta bir çok kişiye ev sahibi oldukları mesajını gönderdi. Gerçek bir süre sonra ortaya çıktı. Mesaj yanlışlıkla gönderilmiş!

TOKİ, Kahramanmaraşlıları yanlışlıkla bir süreliğine ev sahibi yaptı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’den Kahramanmaraşlı bazı vatandaşlara konut mesajı geldi. İlk mesajda TOKİ tarafından ev sahibi oldukları bildirilirken bir süre sonra yeni bir mesaj daha geldi ve Konut sahibi oldunuz mesajının sehven gönderildiği ifade edildi. Birçok Kahramanmaraşlı aldığı mesajla bir süreliğine ev sahibi oldu fakat yeni mesajla hayal kırıklığına uğradılar.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Twitter hesabı üzerinden yapılan resmi açıklamada, Kahramanmaraş'ta vatandaşlara hak sahibi olduklarına dair gönderilen mesajların yanlışlıkla gönderildiği belirtildi.

TOKİ’DEN RESMİ AÇIKLAMA!

TOKİ yaptığı açıklamada Kahramanmaraş'ta mesaj gönderilen kişileri uyararak, "Vatandaşlarımıza Kahramanmaraş ilinde asil hak sahibi olunduğuna dair mesajlar sehven gönderilmiş olup, mesaj ulaşan vatandaşlarımızın mesajı dikkate almamaları önemle rica olunur." ifadelerini kullandı.