Maraş Televizyonu
HV
04 HAZİRAN Pazar 08:13

Yabancı Uyruklu Şahıs Aşık Olduğu Ada Özkul'u Katletti! Ada Özkul Kimdir?

İstanbul Başakşehir'de aynı iş yerinde çalışan Ada Özkul'a platonik aşık olan yabancı uyruklu şahıs, dehşet saçtı. Özkul'un evine kadar giden ve onu dışarı çağıran kişi, teklifi reddedilince önce Özkul'u sonra da kendini vurdu.

ASAYİŞ
Yabancı Uyruklu Şahıs Aşık Olduğu Ada Özkul'u Katletti! Ada Özkul Kimdir?

İstanbul Başakşehir, Güvercintepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde saat 22.30 sıralarında meydana gelen olayda, tekstil atölyesinde muhasebeci olarak çalışan Ada Özkul'a platonik aşık olan yabancı uyruklu iş arkadaşı, Özkul'un evine gitti. Özkul'u konuşmak için dışarı çağıran şahıs, reddedilince yanında getirdiği silahla dehşet saçtı. Yabancı uyruklu olduğu belirtilen kişi önce genç kadını sonra da kendisini vurdu.

SALDIRGAN OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Silah seslerini duyan çevre sakinleri polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Ada Özkul'u hastaneye kaldırdı. Başından yaralanan yabancı uyruklu kişinin, olay yerinde hayatını kaybetti.

Hastaneye kaldırılan 23 yaşındaki Ada Özkul'un ise doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Olay ile ilgili polis ekiplerinin çalışması devam ediyor.

Başından vurularak hayatını kaybeden Ada Uzkul’un cenazesi defnedilmek üzere memleketi Bitlis’e gönderildi.

AdminAdmin

YORUMLAR