DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Serdar Bursalı
Serdar Bursalı

Fırat Görgel ve Ak yürüyenler...

31 Mart süreci ve devamında yaşananlar. Altyapıdan çıkan ve Ak Partinin her kademesinde çalışan Fırat Görgel, tabanın da ciddi desteğini alarak Ak Partinin yeni İl Başkanı oldu. Peki büyük bir destekle gelen Fırat Görgel, nasıl bir yönetimle çalışacak. 

Öncelikle yönetimde bazı isimlerin yola devam ettiğini görüyoruz. Örnek olarak verirsek özellikle İl Başkanlığına aday gösterilen isimlerden Hakan Dereli, Ender Umut Pabuçcu, Hanifi Ağdur gibi tecrübeli isimler Fırat Görgel yönetiminde de çalışmaya devam ediyor. Başka dikkat çeken isimlerde var. Cüneyt Doğan, Murat İldeniz, Mustafa Çimen, Murat Şahin ve Mutlu Bolat gibi yine göze batan önemli isimleri de görüyoruz. 

Faklı bir ekiple geldi! 

Fırat Görgel'in kendisi gibi altyapıdan yetişen güçlü bir ekibi var. Ve bu yoldaşları sahaya tamamen hakimler. Özellikle Fırat Görgel'in Gençlik Kolları Başkanlığı ve İlçe Başkanlığı döneminde titizlikle üzerinde durduğu mahalleler yapılanması vardı. Yani her mahalleye ulaşan bir sistemden bahsediyorum. Bu saha ekipleri şimdi daha da büyük bir mesai ile çalışacaklardır. Ekipte özellikle yakın tanıdığım İş İnsanı Hakan Kiraz, gibi Görgel'in yakın çalışma arkadaşlarını görüyorum. Fırat Görgel ile birlikte genç ve dinamik bir ekipte liste arkasında çalışmak için kolları sıvadı. 

Yönetim de çok güçlü isimler var. 

Yeni yönetim ile ilgili küçük bir araştırma yaptım. Listede Harvard mezunu Ekonomist var. Fabrikatör var. Oda Başkanı var. Esnaf var. Kadınlar var. Sporcu var. Vatandaş var. Fırat Görgel'in yöteminde Kahramanmaraş'tan her renk var. Yeni dönemde Kahramanmaraş'ın Fırat Görgel ve Ak Partiden beklentileri var. Büyük bir yükün altına üstelikte Ak Partiye eleştirilerin yerel mana da zirveye ulaştığı bir dönemde görev yapacak. Bize de yakından takip edip analizlerimizi paylaşmak düşer. Kahramanmaraş için hayırlı olsun.Ak Partinin yeni İl Başkanı Fırat Görgel ile çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. Kazanan Kahramanmaraş olsun diyorum. Kalın sağlıcakla. 

NELER SÖYLENDİ?
@
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sizce, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı kim olmalı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA