Maraş Televizyonu
HV
26 EYLÜL Salı 04:58

Başkan Hayrettin Güngör, Çağlayancerit Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çağlayancerit ilçesinde görev yapan muhtarları makamında ağırlayarak mahallelerin ihtiyaçlarını dinledi ve çözüme kavuşturmak için gayret gösterdiklerini belirtti.

YEREL
Başkan Hayrettin Güngör, Çağlayancerit Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çağlayancerit ilçesindeki muhtarları makamında ağırlayarak mahallelerin ihtiyaçlarını dinledi. Başkan Güngör, mahalle muhtarlarıyla sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor ve yerleşim yerlerinin sorunlarını çözme çabası içerisinde olduklarını vurguladı.

Akdere, Aksu, Fatih, İstiklal ve Küçükcerit mahalle muhtarlarının katıldığı ziyarette, muhtarların talepleri Başkan Güngör tarafından dinlenip not alındı. Başkan Güngör, yerleşim yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve mahallelerin katma değerini artırmayı amaçladıklarını ifade etti.

Muhtarların ziyaretlerine teşekkür eden Başkan Güngör, mahallelerin sorunlarının çözümü için muhtarlarla koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Muhtarlar da desteklerinden dolayı Başkan Hayrettin Güngör'e teşekkürlerini iletti.

 

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR