Maraş Televizyonu
HV
02 HAZİRAN Cuma 22:47

Aydoğar, "Siyaset, bir gruba dahil olmak değil, bir duruşa sahip olmaktır”

Cumhur İttifakı üyesi Yeniden Refah Partisi, Onikişubat ilçesi Önden Mahallesi'nde seçmen vatandaşları ziyaret ederek, 14 Mayıs seçimlerine ramak kala vatandaşlardan destek istedi.

SİYASET
Aydoğar,

"Siyaset, bir gruba dahil olmak değil, bir duruşa sahip olmaktır" sloganıyla yola çıkan Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş 1. sıra Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar, sabahın ilk ışıklarında Önsen Bölgesinde seçmenleri ziyaret etti. 


Burada bir açıklama yapan Aydoğar, seçmenlerin sorunlarını dinleyerek, onların taleplerini aldı ve çözmek için söz verdi. 
Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş 1. sıra Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada; “Bugün inşallah Onikişubat ilçemize bağlı Önsen Mahallesi'ndeki seçim çalışmalarımızda, dolaşmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu bağlamda ön senlik kardeşlerimize ve ön sene neler yapabiliriz kabilinden hareket ederek SKM merkezimizden yola çıktık.ön sene gideceğiz ve kardeşlerimizle kucaklaşarak, onların dertlerini sorunlarını dinleyeceğiz" dedi.


önsen Mahallesi'nde seçmenlerin sıcak ilgisi ve teveccühüyle karşılaşan Muhammed Aydoğar ve beraberindeki heyet, seçim ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

AdminAdmin

YORUMLAR