Maraş Televizyonu
HV
02 EKİM Pazartesi 21:25

Beşiktaş'tan Bahçeli açıklaması: Kulübe ulaşan istifa dilekçesi yok

Beşiktaş'tan, MHP liderinin kulüp üyeliğinden istifasına ilişkin açıklama geldi: Aidat borcu nedeniyle ihraç edildiği iddiası gerçeği yansıtmıyor, kulübe ulaşan istifa dilekçesi de bulunmamaktadır.

GÜNDEM
Beşiktaş'tan Bahçeli açıklaması: Kulübe ulaşan istifa dilekçesi yok

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, tribünlerden yükselen 'Hükümet istifa' sloganları nedeniyle Beşiktaş kulübü üyeliğinden istifa etmesinin yankıları sürüyor.

İstifaya ilişkin kulüp yönetiminden yapılan açıklamada, daha önce ortaya atılan "Aidatını ödemediği için ihraç edildi" iddiaları yalanlandı.

Beşiktaş'ın resmi web sitesinden Beşiktaş JK Seçme ve Sicil Kurulu Başkanı Şahabettin Önkol imzasıyla yapılan açıklama şöyle: "28.04.2000 tarihinde Kulübümüze üye olan 14684 sicil numaralı Sayın Devlet Bahçeli’nin üyelik aidatlarını yatırmadığı ve bu nedenle kulüp üyeliğinden ihraç edildiği ile ilgili paylaşımlar gerçeği yansıtmamakta olup kendisinin aidat borcu bulunmamaktadır.

Sayın Bahçeli’nin Kulübümüze aidat borcu olmadığı gibi kurulumuza ulaşmış yazılı bir istifa dilekçesi de bulunmamaktadır."

AdminAdmin

YORUMLAR