Maraş Televizyonu
HV
26 EYLÜL Salı 04:38

EBRD Türkiye Heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'ü Ziyaret Etti

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Türkiye Direktör Vekili Şule Kılıç ve beraberindeki heyet, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü makamında ziyaret etti. Başkan Güngör, ziyaretleri ve destekleri için heyete teşekkürlerini iletti.

YEREL
EBRD Türkiye Heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'ü Ziyaret Etti

Kahramanmaraş'ın geleceğine yönelik önemli projeleri hayata geçirmek için çalışmalarını sürdüren Başkan Hayrettin Güngör, EBRD heyetini ağırladı. Ziyaret sırasında, şehirde yürütülen ve planlanan faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Güngör, aynı zamanda gelecekte hayata geçirilecek ortak projeleri de ele aldı.

Başkan Güngör, ziyaretleri ve destekleri için EBRD heyetine teşekkür ederek şunları dile getirdi: "Yeni Kahramanmaraş'ın imarı ve inşası noktasında ulusal ve uluslararası kurumlarla iş birliğini sürdürüyoruz. Bugün de Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Türkiye Direktör Vekili Şule Kılıç ve ekibini misafir ettik. Şehrimizdeki son duruma ilişkin istişarelerde bulunduk, hayata geçirebileceğimiz ortak projeleri değerlendirdik. Nazik ziyaretleri ve destekleri için EBRD heyetine teşekkür ediyoruz."

Bu ziyaret, Kahramanmaraş'ın kalkınma ve büyüme vizyonunu desteklemek amacıyla atılan önemli adımlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR