YEREL

Hayrettin Güngör: “Birlik ve Beraberliğimiz Ebediyete Kadar Devam Edecek”

Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Aşure İkramı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, “Aşure; birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesidir. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz ebediyete kadar devam edecek” dedi.

Hayrettin Güngör: “Birlik ve Beraberliğimiz Ebediyete Kadar Devam Edecek”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Aşure İkramı, Ulu Camii önünde gerçekleştirildi. Programda Başkan Hayrettin Güngör’ün yanı sıra Garnizon Komutanı Emin Mehmet Terzioğlu, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri de yer aldı. Başkan Hayrettin Güngör ve beraberindeki heyet, etkinlikte vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Bu Şehirde Daima Beraberiz

10 bin kişilik aşure ikramı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “Öncelikle Muharrem ayımızın şehrimiz, ülkemiz ve tüm İslam coğrafyası için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Muharrem ayı dolayısıyla şehrimizde çok güzel programlar gerçekleştiriliyor. Bugün de Cuma Namazı çıkışı Ulu Camii önünde hemşehrilerimizle aşure dağıtım etkinliğinde bir araya gelerek aşure ikramında bulunduk. Aşure; birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesidir. Kahramanmaraş’ımızda da gerçekten bu anlamda çok güzel birlik ve beraberlik var. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz ebediyete kadar devam edecek” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin