Maraş Televizyonu
HV
04 HAZİRAN Pazar 06:28

MHP Andırın'da Kale Gibi Sağlam!

Zuhal Karakoç Dora, Kahramanmaraş'taki seçim çalışmalarını sürdürüyor.

SİYASET
MHP Andırın'da Kale Gibi Sağlam!

MHP'nin 1. Sıra Milletvekili Adayı Karakoç Dora, MHP Andırın İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen programda Andırın Esnaf Sanatkârlar Odasını, Andırın Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatifini ve Andırın Ülkü Ocaklarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında  Zuhal Karakoç Dora, "Andırın'da MHP her zaman kale gibi sağlam olmuştur. Cumhur İttifakı olarak oyumuzun rengi net. Kararımız kesin. Cumhurbaşkanlığı oyumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey'e milletvekilliği oyumuz MHP'ye. TBMM'de güçlü bir MHP demek Türkiye'nin emin adımlarla 100. Yılında ilerlemeye devam etmesi demektir." dedi. 


Zuhal Karakoç Dora, Andırın ziyaretine  Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan'ı makamında ziyaret ederek devam etti.  Andırın'ın uzun zamandan beri gündeminde olan Andırın-Kadirli/Andırın - Göksun yolunun son durumu hakkında bilgi alan Zuhal Karakoç Dora, "Göksun - Andırın - Kadirli hattındaki yolun tam manasıyla aktif hale gelmesi durumunda cennet ilçemiz her anlamda muazzam gelişmeler gösterecektir. İnşallah biz de bu süreci yakından takip ederek yolun bir an evvel bitmesi için çaba harcayacağız. Cumhur İttifakının 14 Mayıs Seçimlerinden zaferle çıkması ülkeminizin geleceği  kadar Kahranmaraşımızın ve Andırınımızın geleceği için de önem arz ediyor." açıklamasında bulundu. 

Esnaf ziyaretiyle gezisini sürdüren Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora,6 Şubat Kahramanmaraş depreminden dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Karakoç Dora Andırın'ın Mahallelerinde Projelerini  Anlattı

MHP'nin 1. Sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, Andırın'ın mahallelerinde ev ziyaretlerinde bulunuyor. 
MHP Andırın İlçe Başkanı İlker Güngör ve yönetiminin organize ettiği mahalle ve ev ziyaretlerinden bulunuyor. Özellikle kadınların ve gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Zuhal Karakoç Dora; " Mahalle mahalle, ev ev dolaşıyorum. Cumhur İttifakının ülkemizin geleceği için önemini anlatıyorum. Bununla birlikte 14 Mayıs'taki seçimde bir oy Sayın Cumhurbaşkanımıza bir oy yuvam, partim MHP'ye istiyorum. Çünkü TBMM'de güçlü bir MHP demek Türkiye'nin büyümesi, gelişmesi, ileri gitmesi demektir." dedi.

Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora; kadınlar ve gençler ile bir araya geldiği toplantılarda kadınlara ve gençlere yonelik projelerini anlattı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR