Maraş Televizyonu
HV
09 HAZİRAN Cuma 01:10

Milletvekili Adayı Gürbak: 'Küçük Sanayi Sitesi Yerinde ve Yeniden İnşa Edilecek!'

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ramazan Gürbak, depremde zarar gören Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Adayı Gürbak, sorunların çözümünün hızlı bir şekilde yapılabilmesi için 14 Mayıs’ı işaret etti.

SİYASET
Milletvekili Adayı Gürbak: 'Küçük Sanayi Sitesi Yerinde ve Yeniden İnşa Edilecek!'

LİDERİMİZE OLAN GÜVEN TAM
 Yapmış olduğu esnaf ziyaretini değerlendiren Gürbak, “Vatandaşlarımıza Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Onlarla hasbıhal ettik. Sorunlarını dinledik. Sorunların hızlı ve yerinde çözümü konusunda vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize teveccüh gösteriyorlar. Liderimize inanıyorlar. İnsanlarımız yaparsa yine Ak Parti yapar düşüncesindeler” dedi.


YERİNDE BİR DÖNÜŞÜM OLACAK
Sanayi sitesine yapılacak çalışmayı da paylaşan Ramazan Gürbak, “Küçük Sanayi Sitesinde yapılacak olan ihaleyle birlikte iş yerlerimizi yeniden yerinde inşa edeceğiz. Zarar gören binalarımızı bir program dahilinde yıkacağız. Bu uygulamaya esnaflarımızda sıcak bakıyor” diye konuştu.


İLK OYLAR ERDOĞAN VE AK PARTİ’YE
Esnaf ziyareti esnasında ilk kez oy kullanacak gençlerle de karşılaşan Milletvekili Adayı Gürbak, onlardan ilk oylarının Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye kullanmasının sözünü de aldı. 


 

AdminAdmin

YORUMLAR