Maraş Televizyonu
HV
02 EKİM Pazartesi 20:13

Zafer Partisi'nin Videosunda 'Nagehan Alçı' ve 'Doğalgazcı Abdurrahman' Detayı Dikkat Çekti

Zafer Partisi seçim öncesi ilk kampanya videosunu paylaştı. Ümit Özdağ'ın sık sık adını kullandığı 'Zafer Turizm' otobüsünün yer aldığı videoda gazeteci Nagehan Alçı ve kendisini 'siyaset uzmanı' olarak tanımlayan Abdurrahman Uzun için de Şam bileti kesildi.

SİYASET
Zafer Partisi'nin Videosunda 'Nagehan Alçı' ve 'Doğalgazcı Abdurrahman' Detayı Dikkat Çekti

Genel Başkanlığını Ümit Özdağ'ın yaptığı Zafer Partisi, 2023 Genel Seçimleri öncesindeki ilk kampanya videosunu yayınladı.

Videonun teması, Ümit Özdağ'ın 'en büyük seçim vaadi' olarak tanımladığı Zafer Turizm oldu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, iktidar olmaları durumunda 'Zafer Turizm' otobüsleri ile Suriyeli sığınmacıların tamamını ülkelerine göndereceklerini açıklamıştı.

Yayınlanan videoda da halkın, Zafer Turizm otobüsleri için Suriyeliler adına bilet almaları yer aldı.

Videoda en çok dikkat çeken kısım ise Zafer Turizm tarafından gazeteci Nagehan Alçı adına ve kendisini 'siyaset uzmanı' olarak nitelendiren Abdurrahman Uzun için 'Doğalgazcı Abdurrahman' adıyla bilet kesilmiş olması oldu.

Abdurrahman Uzun hatırlanacağı üzere; Karadeniz'de doğal gaz rezervi bulunması sonrasında YouTube hesabından yayınladığı bir videoda şu cümleleri kullanmıştı:

'Bu topraklarda hiç kimse artık doğalgaza para ödemeyecek. Hani bir şey olduğunda derlerdi ya açın pencereleri. Şimdi de biz şöyle diyoruz, açık kombileri yaz ayı da olsa, hava sıcak da olsa sonuna kadar açın kombileri. Artık gaz patronuyuz'

Zafer Partisi'nin 'Zafer Turizm' temalı videosunu izlemek için tıklayın.

 

AdminAdmin

YORUMLAR