SPOR

Abdulkadir Kurtul'dan Filenin Sultanlarına büyük jest

İskur Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul sponsor olduğu Kahramanmaraş Voleybol takımının maçını izleyip maç sonu iki takımı kardeşlik yemeğinde buluşturdu.

Abdulkadir Kurtul'dan Filenin Sultanlarına büyük jest

Kahramanmaraşlı sevilen sanayici Abdulkadir Kurtul,  şampiyonluğa koşan Alpedo Kahramanmaraş Bayan Voleybol takımının maçını izledi. Maçı izlemek için Kahramanmaraş Spor Salonuna gelen Kurtul'a yaptığı çıkış ve ürün kalitesiyle şehrin markalarından biri olarak Türkiye de ses getiren DOSX-X in mimarı İskur Grup Yönetim Kurulu Üyesi Makbule Kurtul da eşlik etti. 

Forma Sponsoru İskur 

Şampiyonluğa oynayan Kahramanmaraş'ın sultanlarına forma sponsoru olarak büyük destek veren Kurtul, Pazar günü oynanan Adıyaman maçında tribünde yerini aldı. AK Parti İl Başkanı Av. Fırat Görgel, KSÜ Rektörü Alptekin Yasım da yine maçı protokol de izlediler.

İki takıma kardeşlik yemeği Kurtul'dan

İskur Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul, hem Kahramanmaraş Voleybol takımı hem de misafir Adıyaman Bayan Voleybol takımını yemeğe davet etti ve maç sonu iki takım bir arada yemek yedi. Adıyaman kafilesi misafirperverlik için teşekkür ederek Kahramanmaraş’tan ayrıldı.

AdminAdmin