Maraş Televizyonu
HV
29 EYLÜL Cuma 18:54

AK Parti'li Kahramanmaraş Ekibinden, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e Ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişçi, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel,, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve diğer milletvekilleri ile birlikte Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir'i ziyaret etti. Görüşmede, ülke meseleleri ve millete hizmet konuları ele alındı.

GÜNCEL
AK Parti'li Kahramanmaraş Ekibinden, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e Ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişçi, beraberinde partinin il başkanı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı ve diğer milletvekilleri ile birlikte Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'i ziyaret etti. Ziyarette, ülkenin gündemindeki konular ve millete daha iyi hizmet sunma yolları üzerine görüşmeler gerçekleştirildi.

Kirişçi, ziyaretleri sırasında Gazi Meclis'in çatısı altında bulunmanın ayrıcalığını ve sorumluluğunu taşıdıklarını belirterek, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e partilerinin ve milletin hizmetinde olduklarını ifade etti. Ayrıca, ülke genelindeki projeler ve yerel düzeydeki çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Ziyaret sonrasında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri ve parti yöneticileri, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e başarılar dileyerek teşekkür etti.

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR