Ramazan bayramı dolayısıyla Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi’nde düzenlenen bayramlaşma programına Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Muhammed Aydoğar, yönetimi, partililer, belediye çalışanları, meclis üyeleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma sonrasında bir konuşma yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, Ramazan Bayramı’nın Dulkadiroğlu’na, Kahramanmaraş’a, Türkiye’ye ve İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Başkan Akpınar, değerlendirmesini şu satırbaşları altında sürdürdü:

BİR VE BERABER OLACAĞIZ

“Bu güzel Ramazan bayramında vatandaşlarımızla bir araya gelerek bayramlaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kıymetli belediye çalışanlarımız, belediye başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz, partililerimiz, vatandaşlarımız ve değerli basın mensuplarımızla bir araya geldik. Öncelikle, bu bayram gününde çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren kıymetli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum.”

YIKILMIŞ GÖNÜLLERİMİZİ HEP BİRLİKTE ONARACAĞIZ

“Bayramlar sevinç günleridir. Birlik ve beraberlik günleridir. Küskünlüklerin son bulduğu, affediciliğin ve kardeşliğin öne çıktığı güzel günlerdir. Yıkılmış şehrimizde, gönülleri onarmak için geldik. Milletimizi dinlemek için geldik. Biz her daim istişareye önem verdik ve vereceğiz. Şehrimizin kalkınmasında kimin görüşü, önerisi ve projesi var ise onu dikkate alacağız.”

BİZLER SADECE MİLLETİMİZİN EMRİNDE OLACAĞIZ

“Belediyemiz ile ilgili aldığımız kararları şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Aldığımız kararları, çıkacağımız ihaleleri basın yolu ile milletimizin görüşüne ve takdirine sunacağız. Biz göreve ‘Rüşvet Alan da Veren de Melundur’ hadisiyle başladık. İki rekat şükür namazı ile bu güzel zaferi kutladık. Dedikodulara ve saldırılara kulak asmadan, sadece milletimize cevap vereceğimiz bilinciyle yolumuza devam edeceğiz. Bizler sadece milletimizin emrinde olacağız.”

Başkan Akpınar, son olarak şunları ifade etti: “Bu vesileyle bir kez daha tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, aileleriyle ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum.”